Anasayfa » ISO 27001 » burakeksi.com – Site Hakkında
burakeksi-com

burakeksi.com – Site Hakkında

Herkese merhabalar;

Burak EKŞİ’nin kişisel bloguna hoşgeldiniz. Öncelikle 2015 yılının ülkemize huzur getirmesini diliyorum. Sizlere de sağlık başta olmak üzere bol bereketli ve mutlu bir yıl olarak yansımasını temenni ediyorum.

Yeni yıla kişisel bloğumla giriş yaptım. Bu blogda yapmış olduğum iş ile ilgili ve sevdiğim şeylerle ilgili yazılar paylaşmaya çalışacağım. Ağırlıklı olarak yönetim sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001 vb.) ile ilgili bilgiler olacak.

Bilgi güvenliği yönetim sistemi ile sürekli iç içe olduğumdan gerek danışmanlık gerekse eğitim ve denetimlerde yaşadığım /öğrendiğim tecrübelerimi isim vermeden aktarmaya çalışacağım. Bu tecrübeler doğrultusunda yazmış olduğum yazılara yapacağınız yorumlar veya iletişim adresimizden göndereceğiniz mailler ile sizden gelen istek yada tavsiyeler doğrultusunda blogu daha kaliteli hale getirmeyi planlamaktayım.

Blogu kişisel bir web günlüğü gibi kullanmayı düşünüyorum. Kimi zaman gündem ile ilgili değerlendirmeler yapacağım, kimi zaman işim ile ilgili yazılar yazacağım kimi zaman da içimden geçenleri yazacağım. Yazmış olduğum yazılar ile ilgili hiçbir hakkım saklı olmamakla birlikte yalnızca buradan bir şeyleri paylaşacak olan kişiler olursa en azından kaynak göstermelerini rica edeceğim .J Yani hakkım saklı değil dedim diye suistimal edilmemesini rica ediyorum ve blogun herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum…

Hakkında Burak Ekşi

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi başta olmak üzere ISO 9001, ISO 14001, ISO 22301 vb. standartlarda danışmanlık, eğitmenlik ve baş denetçi olarak çalışmaktayım. ISO 27001 BGYS standardında Onaylı Baş Denetçi Eğitmeniyim. BEK Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri Limited Şirketi'nin kurucusuyum.

İlginizi çekebilir...

İç Denetim Nedir? İç Denetim Ne İşe Yarar?

Yazı İçeriği1 İç denetim nedir?1.1 İç Denetim Ne İşe Yarar?1.1.1 Süreçleri Analiz Eder1.1.2 Uygunluğu İnceler1.1.3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

escort mersin